Тип: Апартман

Спрат: Приземље

Максимално гостију: 4 особе

Квадратура: 30 m² (323 ft²)

Дневна соба: 1 x Француски кревет, 1-2 особе (160x200 цм), 1 x Софа на развлачење (140x190 цм)

Садржај: • Кухиња: Кухињски прибор, Чаше и тањири, Шпорет, Рерна, Кетлер за воду са кафом и чајем у соби, Фрижидер, Апарат за кафу • Купатило: Пешкири, Фен за косу, Туш кабина • Спаваћа соба: Постељина, Гардеробни орман, Пегла, Даска за пеглање • Дневна соба: Раван TV, Интернет • Погледи: Поглед на двориште, Поглед на башту, Поглед на планину • Остало: Тераса, Тепих, ПП аларм, Прилаз лифтом

Календар расположивости

Опис

• Стефана Првовенчаног 35, С8, 36354 Копаоник (Рашка, Рашки округ)
  • Не
  • Не
  • 13:00 - 20:00
  • 08:00 - 10:00
  • Не
• Станодавац захтева да имате регистрован број телефона

Apartman Sunny valley Milmari S08 nalazi se u sklopu Milmari Resorta na Kopaoniku. Udaljen je od centra oko 4km, odnosno desetak minuta lagane vožnje.

Gostima apartmana na raspolaganju su bazen sa spa centrom, restoran i recepcija koji su smešteni u istom objektu. Gosti našeg apartmana imaju 30% popusta na usluge spa centra.

Apartman je kategorisan sa 4 zvezdice(****), opremljen je na zavidnom nivou i pripreman za goste sa puno ljubavi.

Apartman poseduje sopstvenu terasu sa prelepim pogledom na obronke planina gde gosti mogu uživati uz piće u prelepoj prirodi. U apartmanu se nalazi veliki francuski ležaj i sofa na razvlačenje tako da može ugostiti 2- 4 osobe. Gostima su na raspolaganju TV sa kablovskom televizijom, besplatni Wifi, pegla sa daskom za peglanje i fen za kosu. Kuhinja je moderno opremljena sa ugradnom rernom i pločom za kuvanje, frižiderom, mašinom za pranje suđa, tosterom, ketlerom i svim potrebnim posuđem. Gostima je na raspolaganju i prostran trpezarijski sto sa stolicama kao i udobna fotelja za odmor i relaksaciju. Kupatilo je moderno i funkcionalno. Pored posteljine gosti dobijaju i set peškira.

Prijatan i topao ambijent apartmana učiniće Vaš boravak potpunim.